Wyświetlanie 1–12 z 440 wyników

Show sidebar

Stół jest istotnym elementem wyposażenia każdego domu. Musi być stabilny, pomieścić przy nim wszystkich członków rodziny. Wspólne jedzenie posiłków, rozmowy, odbywają się przy rodzinnym stole. Nasza oferta jest bardzo szeroka – wystarczy spojrzeć na mnogość różnych modeli – począwszy od prostych, jak Modena, Max, przez bardziej zdobione stoły jak Ludwik, po stoły ze szklanym blatem – jak np. B123.

Klasyczne wzornictwo od lat jest najchętniej wybierany wśród klientów wybierających stoły do jadalni w swoim domu. Duży wybór modeli sprawia, że wybór jest trudny, ale pomocy udzielą nasi doświadczeni pracownicy. Wybór kolorystyki jest bardzo duży, możemy wybierać m.in. spośród koloru białego, przez kolor drewna, jak np. orzech, wenge, sonoma, czy olcha.

Stoły oferujemy w różnych rozmiarach – istnieje możliwość dopasowania do Państwa indywidualnych wymagań. Jako producent mebli jesteśmy elastyczni na Państwa potrzeby i możemy je spełnić, zachowując przy tym atrakcyjną cenę. Wybrane modele stołów mają możliwość rozłożenia – jest to bardzo przydatne rozwiązanie, gdy zapraszamy gości, urządzamy przyjęcie w domu. Gdy na co dzień stół jest złożony wystarcza nam podczas spożywania śniadań, obiadów, a gdy jest potrzeba, możemy go rozłożyć i uzyskać dodatkową przestrzeń na stole.

Oferujemy modele klasyczne, o tradycyjnym kształcie, ale w naszej ofercie znaleźć można także takie modele, które trafią w gusta osób, które poszukują ciekawych mebli do aranżacji przestrzeni swojego domu.