Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników

Show sidebar

MSC Meble w Swarzędzu słynie z produkcji funkcjonalnych oraz wygodnych zestawów stołowych. Nasze komplety mebli wybierane są zarówno przez osoby urządzające dom czy mieszkanie w tradycyjnym, czy też nowoczesnym stylu. Jest z czego wybierać w naszej ofercie – z jednej strony wyjątkowy zestaw Adam z krzesłami dla 6 osób, z wygodnym obiciem i wysokim oparciem, z drugiej nowoczesny zestaw stołowy Bawaria, którego krzesła są wspaniale wykończone tkaniną.

Bardzo duży wybór tkanin i możliwość dowolnego wykończenia naszych zestawów stołowych sprawia, że każdy może skomponować wymarzony komplet. Stoły są także w wariantach rozkładanych, co świetnie sprawi się, gdy odwiedzą nas goście. Powiększymy przestrzeń stołową i zarazem będziemy mogli wygodnie siedzieć przy stole w większym gronie. Zestawy stołowe przygotowane są z myślą o kompletach dla 4, 6, 8 a nawet 12 osób. Oczywiście istnieje możliwość indywidualnego wykonania, wyboru koloru, tkaniny.

Atutem naszej oferty jest fakt, że jesteśmy producentem mebli. Dzięki temu cena końcowa jest dla Państwa atrakcyjna i mogą Państwo np. dokonać wyboru dowolnego wybarwienia, przykładowo w kolorze dąb rustikal, sonoma, olcha, kalwados, orzech, czy chociażby popularny ostatnio kolor wenge. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami – chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania, doradzając w jaki sposób wybrać najlepszy zestaw stołowy do swojego domu!