Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Show sidebar

Zestaw AMADEUSZ

2,949.00

Zestaw AS

3,299.00

Zestaw BOLERO

2,549.00

Zestaw IBIZA NOWA

2,749.00

Zestaw KANTON

2,949.00

Zestaw KAPRI

3,349.00

Zestaw LENIUCH

4,099.00

Zestaw LINCOLN

2,649.00

Zestaw MILANO

3,149.00

Zestaw PEDRO

2,699.00

Zestaw RETRO

2,299.00

Zestaw SYZYF 2

2,849.00

Wychodząc naprzeciw potrzebom i upodobaniom naszych klientów, zadbaliśmy o szeroką ofertę zestawów wypoczynkowych idealnie pasujących do nowoczesnych wnętrz. Oferowane zestawy wypoczynkowe o nowoczesnym wyglądzie spodobają się szczególnie fanom nowoczesnych kształtów, krojów, a przy tym prostoty w obsłudze. Wybrane zestawy wypoczynkowe mają funkcję spania, a siedzisko kanapy, czy fotela wykonane jest na piance tapicerskiej. Siedzisko foteli może być wykonane na sprężynach – zachęcamy do obejrzenia naszej oferty, w której każdy z dostępnych modeli został szczegółowo opisany. W przypadku zestawów meblowych rozkładanych jest dodatkowo pojemna skrzynia na pościele – bardzo istotne w przypadku, gdy liczy się w naszym domu czy mieszkaniu miejsce. Dzięki takiemu pojemnikowi schowamy pościel, poduszki. Przestrzeń wykorzystana w 100 procentach! Jako producent udzielamy 2 letniej gwarancji. Warto przekonać się o jakości naszych produktów.

Atutem MSC Meble jest możliwość dopasowania wymiarów do potrzeb klienta – wystarczy skontaktować się z nami i ustalić szczegółowe wymiary. W każdym z modeli oferujemy możliwość dopasowania tkaniny, z bogatej bazy tkanin obiciowych oraz wybarwień elementów drewnianych. Dzięki temu uzyskają Państwo indywidualny zestaw wypoczynkowy dopasowany do Państwa gustu i życzeń.

Wprowadziliśmy ułatwienie w zakupach w naszym salonie – już teraz możemy zaproponować wygodne rozłożenie płatności w dogodnym systemie ratalnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych zestawów wypoczynkowych oraz kontaktu z nami. Przekonają się Państwo, że nasze meble są wygodne i piękne!