Wyświetlanie 1–12 z 149 wyników

Show sidebar

Wygodne łoże jest podstawą dobrego wypoczynku i wyspania się. Warto przyłożyć szczególną uwagę do wyboru takiego łóżka, które nie tylko nam się spodoba, ale także będzie odpowiednie dla nas. W naszej ofercie znajdą Państwo wygodne łoża małżeńskie, jak Carmen, King, Manhattan, czy Opera. Cechują je piękne wezgłowia i przestronne pojemniki na pościel. Do tego sprężynujący materac i Państwa sen będzie spokojny, a rano obudzą się Państwo wypoczęci i gotowi na kolejny piękny dzień. Wspomniany pojemnik na pościel to wielki atut w łożach w naszej ofercie. Cenią je sobie klienci, z uwagi na fakt, że jest to idealne miejsce na schowanie koców czy pościeli.

Nasze łóżka idealnie wkomponują się we wnętrza zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Dzięki dużemu wyborowi w modelach jest w czym wybierać. Wybór dużego, wygodnego łoża to najlepsze rozwiązanie do sypialni małżeńskiej. Wybrane modele posiadają także poduszki w komplecie! W MSC Meble w Swarzędzu znajdą Państwo także propozycje dwóch łóżek jednoosobowych, które można ze sobą łatwo złączyć lub rozdzielić. Dwa osobne łoża to też wersje z możliwym pojemnikiem na pościel.

Tapicerowane wezgłowia, także z możliwością pikowania, to idealny pomysł dla osób ceniących luksusowy wygląd. Łóżka w naszej ofercie są wybierane zarówno przez osoby lubiące klasyczny, nieprzesadzony wygląd, ale także osoby, które cenią nowoczesność we wnętrzach. Nasze meble zdecydowanie potrafią sprawić, że każde wnętrze będzie robić wrażenie.