Show sidebar

Garderoby (41)

Pozostałe (33)

Szafki na buty (103)

Wieszaki (74)

Meble do przedpokoju – największy wybór w naszym sklepie

Urządzenie przedpokoju to twardy orzech do zgryzienia. Jest to pomieszczenie zdecydowanie najtrudniejsze do zagospodarowania. Na ogół mamy w tym przypadku do czynienia z niewielką powierzchnią pozbawioną okien. Drzwi obecne na większości ścian dodatkowo utrudniają umieszczenie tu mebli.

Przedpokój jest jednak wnętrzem łączącym i jednocześnie odgradzającym świat zewnętrzny od domowego zacisza. W związku z tym musi być elegancki, by zachęcał gości oraz samych domowników do dalszej eksploracji mieszkania i spędzania tu czasu. Przedpokój powinien być również funkcjonalny – to tutaj zostawiamy wszak ubranie wierzchnie i przechodzimy w tryb domowego ogniska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pojedynczych modeli wieszaków czy taboretów oraz całych zestawów mebli do przedpokoju w naszym sklepie internetowym.

Podstawowe meble do przedpokoju: wieszak oraz stojak na obuwie

Jak już wspomnieliśmy, to właśnie w przedpokoju pozbywamy się tych części garderoby, które nosimy na zewnątrz. Zaliczają się do nich buty, kurtki, płaszcze, ciepłe bluzy, czapki i kapelusze, szaliki oraz rękawiczki. Dla wszystkich tych ubrań w przedpokoju powinno zatem znaleźć się miejsce. Właśnie dlatego tymi najbardziej podstawowymi meblami do przedpokoju są wieszak oraz stojak na obuwie. Na tym pierwszym można zawiesić okrycie wierzchnie oraz nakrycie głowy, a także parasolkę. Stojak na buty pomieści natomiast wszystkie pary tenisówek, kozaków czy sandałów.

Zarówno jeden, jak i drugi ze wspomnianych rodzajów mebli można ustawić nawet w tych najmniejszych pomieszczeniach wejściowych. Doskonale wiemy, że przedpokoje często mają powierzchnię mniejszą niż kilka metrów kwadratowych, bo to ich kosztem zyskuje się przestrzeń w pozostałych częściach domu. Właśnie dlatego te niewielkie meble do przedpokoju, stworzone z myślą o poznańskich mieszkaniach, stanowią pokaźną część naszej kolekcji.

Zestawy mebli do przedpokoju: funkcjonalna garderoba

Wielu z naszych klientów odwiedza nasz sklep – stacjonarny bądź internetowy – w poszukiwaniu gotowych rozwiązań, kompletów mebli, które zaspokajają wszystkie potrzeby danego pomieszczenia. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i obok propozycji przeznaczonych do salonu, kuchni czy sypialni, przygotowaliśmy również zestawy mebli do przedpokoju. Jeśli mogą sobie Państwo pozwolić na umieszczenie ich w swoich domach, serdecznie do tego zachęcamy.

Taki zestaw oferuje dużo więcej możliwości niż stojący wieszak oraz półka na obuwie. W kompletach u dostępnych wieszak jest na ogół elementem montowanym bezpośrednio na ścianie. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie miejsca na podłodze, dzięki czemu domownicy mają możliwość swobodnego poruszania się nawet w tych najmniejszych wnętrzach. W skład zestawów mebli do przedpokoju wchodzą ponadto szafy na ubrania oraz szafki na buty. Ich zawartość pozostaje niewidoczna, dzięki czemu pomieszczenie prezentuje się schludnie. Pojemność największych szaf oraz szafek pozwala na całoroczne przechowywanie w nich tej najgrubszej odzieży zimowej, bez potrzeby wygospodarowania na nie miejsca w szafach znajdujących się w sypialni czy salonie. Zestawy mebli do przedpokoju to również lustra różnych rozmiarów.

Meble, których przedpokój potrzebuje, czyli lustro i taboret

Nie możemy nie wspomnieć o dwóch rodzajach mebli, które nie dla każdego są oczywistymi elementami korytarza, ale naszym zdaniem tego typu wnętrza ich potrzebują. Pierwszy z nich to lustro. Jest ono nieodłączną częścią przestrzeni nad umywalką w łazience czy sypialnianej szafy. Z nieznanego nam powodu często brakuje go jednak w przedpokoju. Naszym zdaniem nieobecność luster w tej przestrzeni jest aranżacyjnym niedociągnięciem, w związku z czym dołączamy je do oferty mebli do przedpokoju.

W pomieszczeniu, które w większości przypadków jest najmniejszym wnętrzem w całym domu, lustro oznacza optyczne powiększenie dostępnej przestrzeni. Co więcej, przedpokoje tak często pozbawione są okien, i co za tym idzie, światło słoneczne dociera tu w bardzo ograniczonym stopniu. Lustro będzie natomiast odbijać naturalne światło. Jeszcze ważniejszym powodem do zamontowania tego rodzaju mebli w przedpokoju są jednak względy praktyczne.

Większość z nas przed wyjściem z domu chce przecież sprawdzić, czy nasz wygląd nie budzi żadnych zastrzeżeń, a zabrudzenia na płaszczu czy drobne niedociągnięcia makijażu są zauważalne jedynie w lustrzanym odbiciu. Jeśli w Państwa przedpokoju nie wisi lustro, prawdopodobnie w tym celu udają się Państwo do łazienki lub sypialni, często mając już na nogach buty. Takie rozwiązanie jest po pierwsze niewygodne, a po drugie niepraktyczne. Meble do przedpokoju każdego poznańskiego domu powinny umożliwiać Państwu wykonanie wszystkich niezbędnych czynności przed opuszczeniem mieszkania, włączając w to przejrzenie się w lustrze.

Drugi z produktów, o których chcemy Państwu opowiedzieć, to taboret. Jest on kolejnym z elementów często pomijanych podczas urządzania przedpokojów. Tymczasem założenie butów w pozycji siedzącej jest dużo wygodniejsze od robienia tego na stojąco, szczególnie, jeśli mówimy o obuwiu ze sznurowadłami. W naszej ofercie mebli do przedpokoju występują także specjalne szafki na buty z siedziskiem. To jeszcze lepszy pomysł od taboretu, ponieważ mamy tu do czynienia z meblem z serii 2w1.

Eleganckie meble do przedpokoju w poznańskim mieszkaniu

Już jedno szybkie spojrzenie na naszą ofertę pozwoli się Państwu zorientować, że jest ona dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Doskonale wiemy, że przedpokoje nie są spontaniczną mieszanką typowo użytkowych elementów wystroju. Wręcz przeciwnie, w tym pomieszczeniu również można zauważyć dominujący styl. Sygnowane przez nas zestawy mebli do przedpokoju, tak samo, jak pojedyncze meble, bez trudu dopasują Państwo do ogólnego zamysłu architektonicznego tego niewielkiego, acz bardzo ważnego wnętrza. U nas znajdą Państwo meble w różnych kształtach, rozmiarach oraz tonacjach kolorystycznych. Te eleganckie zestawy nie tylko ułatwią Państwa życie, ale też ozdobią mieszkanie.