Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Show sidebar

Tapczan ATRAKCJA

599.00

Tapczan BIS

749.00

Tapczan CYRYL

1,199.00

Tapczan HUGO

1,349.00

Tapczan IREK

999.00

Tapczan JAREK

949.00

Tapczan JULIA

1,199.00

Tapczan LOKA-S

749.00

Tapczan SIMS

1,199.00

Tapczan SIMS-N

1,249.00

Tapczan ŚPIEW

1,099.00

Tapczan WOJTEK N

1,799.00

Wygodny tapczan ze Swarzędza – dostępny w dowolnym rozmiarze!

W naszej firmie znajdą Państwo szeroką ofertę wielu rodzajów tapczanów. To rodzaj mebla, który nigdy nie wyjdzie z mody, dzięki swojej funkcjonalności oraz łatwości przy aranżacji wnętrza. Tapczany są ustawne, można je zmieścić nawet w najmniejszych pokojach, a to dzięki temu, że możemy dostosować ich wymiary pod Państwa indywidualne potrzeby. Tapczany do pokoju dziecięcego, czy młodzieżowego to idealne rozwiązanie. W dzień mogą być miejscem do odpoczywania, nauki, spotkań z rówieśnikami, czytania książek, a po rozłożeniu być wygodnym łóżkiem.

Połączenie komfortu i funkcjonalności sprawia, że tapczany od lat cieszą się dużą popularnością wśród osób urządzających mieszkanie i dom. Nasze tapczany mogą być obite dowolnie wybraną z palety wzorów tkaniną. W każdym produkcie został dokładnie przedstawiony opis danego modelu oraz proponowane wymiary, które oczywiście można dostosować indywidualnie. Oferujemy także tapczany do aranżacji w narożniku – zostały one specjalnie dopasowane tak, aby wkomponować je w narożnik pokoju. Wybrane narożniki posiadają niezwykle poręczny pojemnik na pościel. Bardzo łatwo się otwierają i są cenione przez naszych klientów.

Jakość i tradycja!

Tapczany producenta MSC Meble ze Swarzędza to postawienie na jakość i atrakcyjną cenę. Duży wybór modeli, możliwość dostosowania wymiarów to nasze atuty. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, odwiedzenia naszego salonu stacjonarnego – jesteśmy do dyspozycji i bardzo chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego tapczanu.