ADAM (14)

AGATHA (16)

ALEX (15)

ANTONIO (8)

ARIANA (10)

ARTHUR (15)

AXEL (15)

BASIA (14)

BELLA (12)

BOB (11)

BOGNA (12)

BOLIVAR (4)

BRUNO (42)

BUZZ (10)

CAMILLA (26)

CECYLIA (10)

CHARLES (12)

CINDY (19)

CONNOR (16)

CYPR (48)

CYRYL (22)

CZAREK (11)

CZESŁAW (10)

DANIEL (12)

DAVID (17)

DOMINIC (19)

ETHAN (22)

FELIX (11)

FLOREK (30)

FORQUICK (4)

FRANCIS (12)

FRANCJA (48)

GEORGE (10)

HADES (13)

HALINA (16)

HELA (14)

HUBERT (20)

ILONA (10)

IRIS (45)

JACOB (7)

JANEK (11)

JANUSZ (9)

JOACHIM (10)

JUSTYNA (8)

KAZIMIERZ (15)

KLAKIER (66)

LAURA (9)

LEON (12)

LESZEK (8)

LIAM (22)

LILIAN (11)

LIMA (53)

LIONEL (21)

LUKE (26)

MADISON (12)

MERIDA (13)

MEZO (1)

MICKEY (17)

MULAN (64)

MURANO (5)

NALA (12)

NARVIK (7)

NEST (4)

NICHOLAS (25)

NICOLA (34)

ODETTA M (19)

OLGIERD (9)

OTYLIA (13)

PONGO (32)

PONGO SZARY (20)

PONGO ZIELONY (20)

RAFIKI (24)

RANDOM (11)

REX (9)

RUMUNIA (20)

SEVERUS (9)

SEWERYN (21)

SMART (2)

STANISŁAW (12)

STEFANIA (9)

SUSAN (10)

SYLWIA (5)

TAHOE (25)

TAMARA (10)

TELIMENA (21)

TERESA (11)

TERESAB (6)

TES (11)

TOMASZ (8)

WIESŁAW (8)

YORK (20)

ZAMBIA (19)

Meble pokojowe to podstawa

Meble pokojowe to z pewnością podstawa pięknie urządzonego pomieszczenia. Niewątpliwie pokój dzienny to wizytówka każdego domu. Urządzając dom czy mieszkanie nie można zapomnieć o tym jakże ważnym miejscu. 

Pięknie, stylowo i praktycznie

W naszym salonie znajdą Państwo meble dostosowane do Państwa potrzeb. Każdy z zaprezentowanych systemów meblowych posiada między innymi elementy takie jak szafa, regał, komoda, biurko, ława, półka czy też szafka nocna oraz łóżko. Niewątpliwie urządzą Państwo swój salon stylowo i praktycznie.

Tylko sprawdzeni producenci

W naszym salonie znajdą Państwo meble pokojowe znanych i cenionych producentów. W związku z tym, że posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w sprzedaży mebli pokojowych, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi markami: ForteHalmarMlMebleExtomGałaMebleStolarStollechDrewmixMaridex. 


Oferujemy również montaż mebli jak i transport oraz wniesienie. 

Meble do pokoju to meble bardzo uniwersalne. Ich zestawy wybierane są przede wszystkim do:

 • pokoju dziennego
 • sypialni
 • pokoi dziecięcych
 • pokoi gościnnych 
 • itp.

To, co wchodzi w skład takiego zestawu zależy naturalnie od jego przeznaczenia. Można zatem wybierać zestawy typowo „salonowe” albo „sypialniane”. Łatwo je rozróżnić w witrynie msc-meble.com.pl, ze względu np. na obecność bądź nieobecność łóżka w danym komplecie. Nasze wysokiej jakości zestawy modułowe występują w zróżnicowanej kolorystyce, charakteryzuje je również bardzo zróżnicowane wzornictwo, w związku z czym są to meble, których design wychodzi naprzeciw indywidualnym gustom i potrzebom przedstawicieli kilku pokoleń. Większość spośród tych mebli bazuje na kolorystyce różnych gatunków naturalnego drewna, oferujemy jednak także np. meble z płyty MDF na wysoki połysk. Na msc-meble.com.pl znajdziesz zatem prawdopodobnie swój zestaw mebli do pokoju. Poznań i okolice zaopatrują się w meble w naszym salonie już od niemal 30 lat! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania co do wyposażenia pokoi w meble i w inne akcesoria mogą być co najmniej tak szerokie jak nasza oferta, dokładamy jednakże wszelkich starań, aby wybór mebli MSC był jak najbogatszy. Wybierając meble MSC pamiętaj o tym, że dla nas liczy się nie tylko ich wizualny aspekt, ale przede wszystkim to, żeby ładne meble były również meblami funkcjonalnymi, o wysokim standardzie. 

Meble pokojowe Swarzędz

Meble ze Swarzędza nie od dziś słyną z wysokiej jakości i cieszą się ogromną popularnością. Naturalne jest zatem, że stanowią dużą część oferty msc-meble.com.pl. Wysokiej jakości meble tworzymy z pasją również sami. Z MSC meble masz pewność, że umeblujesz dom lub biuro na lata. Niezależnie od tego, czy preferujesz elegancję, czy raczej funkcjonalne rozwiązania – połączysz z nami te aspekty, wybierając zestawy modułowe Swarzędz oraz meble naszej produkcji. Meble ze Swarzędza, znane od pokoleń, to nie tylko ponadczasowa klasyka. Swarzędzkie wyroby dotrzymują kroku oczekiwaniom współczesnych klientów, chociaż ci, którzy poszukują modeli bardziej tradycyjnych również znajdą zestawy właśnie dla siebie. Do klasyki należą przede wszystkim proste zestawy meblowe w kolorystyce naturalnych gatunków drewna, jak np.:

 • różnych odmian dębu
 • różnych odmian sosny (pinii)
 • itd.

Zestawy modułowe mebli Swarzędz to meble zróżnicowane pod względem zarówno kolorystyki i surowców, jak i stylistyki. Można zatem znaleźć pośród nich meble stylizowane np. na:

 • meble prowansalskie
 • meble antyczne
 • meble egzotyczne
 • meble typowo młodzieżowe
 • itp.

Przeżywamy obecnie swoisty renesans trendów rodem z PRLu. Do łask powracają nawet znienawidzone przez pokolenia układy mebli typu „gierkowskie” meblościanki. Takie meblościanki, obejmujące obecnie m.in. obowiązkowo współczesne nam, płaskie telewizory plazmowe bardzo różnią się od zestawów mebli do pokoju pamiętanych jeszcze przez naszych dziadków, w których poczesne miejsce zajmowały telewizory kineskopowe. Współczesna meblościanka jest zatem zarówno znacznie bardziej estetyczna, jak i funkcjonalna. W tym ostatnim aspekcie głównym atutem takich mebli jest fakt, że zajmują one znacznie mniejszą przestrzeń, niż masywne meblościanki za Gierka. Ich nowoczesny, minimalistyczny wygląd i praktyczna forma sprawiają, że są odpowiednie do bardzo zróżnicowanych typów wnętrz, jak np.:

 • do salonu
 • do pokoju dziecięcego
 • do pokoju młodzieżowego
 • do sypialni

Nadal są to jednak zestawy przeznaczone do mieszkań, którym daleko do typowych mebli hotelowych. Nasz meble pokojowe zestawy Poznań w niczym nie ustępują zestawom swarzędzkim. Dzięki nim, oprócz sypialni czy pokoju dziennego, wyposażysz między innymi swoją nowoczesną bibliotekę bądź domowe biuro. Meble MSC możesz zamówić jako pełny, gotowy już zestaw, lub skompletować swój własny z poszczególnych elementów dostępnych w ramach jednego wzoru. Ponadto, biorąc pod uwagę obecne, industrialne trendy i ich skłonność do swoistego eklektyzmu – nic nie stoi na przeszkodzie, aby w wysmakowany sposób łączyć pomiędzy sobą elementy z różnych zestawów modułowych mebli

Większość naszych zestawów mebli przeznaczonych do pomieszczeń mieszkalnych utrzymana jest w stonowanych barwach. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ pozwala na łączenie ich z nawet najbardziej jaskrawymi dodatkami. Bardzo dobrze komponują się np. biurka w kolorze dębu z utrzymanymi w intensywnych kolorach fotelami/krzesłami biurowymi, jakich obszerny wybór znajdziesz oczywiście na msc-meble.com.pl. Liczne nasze zestawy mebli do pokoju Poznań łączyć można zatem swobodnie z szeregiem innych, bajecznie kolorowych akcesoriów. Na tle jednolitych, utrzymanych w spokojnych, stonowanych barwach zestawów wyróżnia się szczególnie zestaw meblowy LIBELLE, o białych frontach i nietuzinkowych, dużych, prostokątnych uchwytach w kolorze fuksji. Chociaż bardzo łatwo można urządzić całe wnętrze za pomocą tego zestawu w połączeniu z innymi akcentami o tej barwie – LIBELLE to także meble, jakie łatwo skomponować także z wszelkimi innymi aranżacjami kolorystycznymi. To zatem nie jedyne meble pokojowe zestaw modułowy Poznań o charakterze zarówno nowoczesnym jak i bardzo uniwersalnym. Właściwie wszystkie oferowane przez MSC Meble zestawy do pokoi to zestawy znakomicie prezentujące się na tle ścian pomalowanych na kolory bardzo intensywne. Podczas urządzania wnętrza warto pamiętać jednak, że takie ściany w nasyconych kolorach oraz zbyt duża liczba intensywnie kolorowych dodatków może być męcząca dla oczu, jednak , co oczywiste, wybór natężenia wyrazistej kolorystyki jest kwestią indywidualną. Meble pokojowe zestawy Swarzędz w otoczeniu jaskrawych barw to zatem tylko jedna z potencjalnych opcji zaaranżowania:

 • pokoju młodzieżowego
 • dziecięcego pokoju
 • salonu
 • pracowni artystycznej
 • itpd.

Dobrze wiemy, że ogromną rzeszę wśród naszych klientów stanowią osoby preferujące wnętrza bardzo stonowane, spokojne, utrzymane w barwach natury. Oni także znajdą na msc-meble.com.pl właśnie coś dla siebie, choć w przypadku takich oczekiwań nie będzie to raczej wspomniany już powyżej zestaw LIBELLE. 

Meble pokojowe zestaw modułowy Poznań

Właśnie modułowy zestaw w jednym z odcieni różnych gatunków dębu lub buku stworzy harmonijną całość w otoczeniu innych stonowanych barw. Zestawy ARTIS albo BALTICA to jedne z dobrych przykładów takich zestawów. Większość spośród zestawów typowo drewnianych bądź drewnopodobnych od MSC Meble to zestawy utrzymane w jasnej tonacji beżu. W niektórych wnętrzach zdecydowanie lepiej prezentują się jednak zestawy mebli do pokoju w kolorze ciemnego, brązowego drewna i takim właśnie zestawem jest np. zestaw FINEZJA. Ten ostatni to jeden z najciemniejszych modeli na msc-meble.com.pl, tymczasem kiedy poszukujesz rozwiązania pośredniego, pomiędzy bardzo ciemnym, a bardzo jasnym drewnem – to warto zwrócić uwagę m.in. na zestawy MALTE BRUN albo MONTANA czy NEVADA. Niezależnie od intensywności zabarwienia zestawów meblowych o fakturze drewnianej są one dostępne w naszej witrynie zarówno w ciepłych, jak i w zimnych odcieniach beżu czy brązów. Meble pokojowe zestawy Swarzędz i inne oferujemy również w popularnym kolorze białym, lub drewniane z białymi elementami. Biały kolor jest szczególnie ceniony we wnętrzach, gdyż dodaje im optycznie przestronności. Kojarzy się również z czystością i higieną. Na białych meblach paradoksalnie znacznie mniej dostrzegalna jest niestarta warstwa kurzu, niż na meblach ciemnych. Polecamy zarówno zestawy wybitnie minimalistyczne, jak i posiadające nieco elementów urozmaicających je.

Do pierwszej wymienionej przed chwilą grupy mebli pokojowych zestawów modułowych zaliczają się m.in. STARLET WHITE, MATI czy też LUMENS. Zarówno meble w pełni zabudowane w kolorze białym, jak i te, w których pozostawione zostały otwarte półki, bądź wręcz całe luki na umieszczenie różnego typu przedmiotów i akcesoriów, sprawiają, że wnętrze wydaje się nieco większe niż jest w rzeczywistości. Nieco mniejszy efekt pod tym względem dają nasze wysokiej jakości, modułowe zestawy mebli do pokoju Swarzędz i inne, które składają się z mebli o drewnianej bazie i białych frontach. 

Łączenie drewna i innej kolorystyki sprawia jednak, że meble te są znacznie mniej monotonne nawet wówczas, kiedy nie posiadają uchwytów. Właśnie meble pozbawione klasycznych uchwytów, tzw. gałek od szafek, są bardzo popularne już od wielu lat. Najbardziej pasują one do nowoczesnych aranżacji. 

Miłośnicy stylowych wnętrz w stylu retro, upodobają sobie meble z kolekcji: ELMO, MARIDA czy np. ROYAL. Ciekawe są również rozwiązania jakie tworzą nasze zestawy modułowe Poznań, gdzie zamiast szafki frontów  w 100% zabudowanych lub właśnie klasycznych uchwytów do nich – posiadają jedynie wgłębienia, pełniące funkcję tych ostatnich. To także jedno z zarówno nowoczesnych, jak i praktycznych rozwiązań w tym zakresie. Takie właśnie uchwyty znajdziecie w zestawach mebli od MSC Meble: SAINT TROPEZ, LIONEL czy np. BRANDO. Same fronty szafek w tych zestawach nie muszą posiadać jednolitej struktury. I tak oto meble BOSTON czy DIVERTIDO albo PROWANSJA GREEN. Meble pokojowe zestawy modułowe Swarzędz i inne dostępne w witrynie msc-meble.com.pl to często połączenie jednolitej struktury z dekoracyjnymi akcentami, jak chociażby meble TULUZA ze złotymi fragmentami i częściami wykończeniowymi. Bardzo praktyczne chociażby do pokoju nastolatka są meble z serii WINNIE oraz YOOP, z zielonymi akcentami. Proste, pojedyncze łóżko z funkcjonalnymi szufladami, biurko, regał i szafa, to często niemal wszystko, co musi obejmować umeblowanie pokoju nastolatka. Meble pokojowe obejmujące łóżka podwójne to natomiast m.in. zestawy: STARLET WHITE, SURFINO czy też COSMO albo DALATE. Niezależnie od rodzaju łóżka, a nawet jego obecności w konkretnym zestawie, łatwo znaleźć u nas komplety mebli do różnych pomieszczeń. Zapraszamy do skorzystania z oferty witryny msc-meble.com.pl!