Wyświetlanie 1–12 z 107 wyników

Show sidebar

W bogatej ofercie naszego salonu MSC Meble znajdującego się w Swarzędzu pod Poznaniem znajdą Państwo też nowoczesne hokery. Ten modny ostatnio rodzaj mebla odnajdzie się w nowoczesnych lub minimalistycznych wnętrzach. Hoker jest idealny do ustawienia przy kuchennej wyspie, przy której możemy na siedząco przygotowywać posiłki, czy do kuchennego barku, przy którym z rana możemy wypić kawę lub zjeść śniadanie. Hoker to obrotowe wyższe krzesło z podparciem na stopy oraz dolny odcinek pleców, dzięki któremu siedzimy wyżej, ale równie wygodnie i stabilnie.

W naszym sklepie oferujemy hokery na stalowych nogach z tapicerowanym lub plastikowym siedziskiem. Posiadają one regulowaną wysokość, dzięki czemu dobrze dopasują się zarówno do wyższych, jak i niższych osób. Dzięki dodatkowej możliwości obracania się siedzisko to jest niezwykle praktyczne i ułatwia nam wykonywanie codziennych czynności. Oprócz wymienionych już funkcji, jakie może spełniać w naszym domu warto wspomnieć o aspekcie wizualnym. Wyglądają one po prostu pięknie we wnętrzach!

Niektóre modele dodatkowo posiadają podparcie pod ręce, co czyni je jeszcze bardziej wygodnymi. Hoker to mebel nowoczesny, ale dzięki swojej praktyczności możemy spotkać je już w wielu polskich domach. W naszej ofercie proponujemy siedziska w kolorach pasujących do modnych wnętrz – króluje głównie ponadczasowa biel i czerń, ale jest również kilka odcieni szarości, czy czerwieni, która świetnie współgra z nowatorskimi wnętrzami.