Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Show sidebar

CASTEL XL sofa popielaty / czarny

1,249.00

Sofa AGA

1,499.00

Sofa DOTI

1,049.00

Sofa ELIOT

1,649.00

Sofa LIMA

1,399.00

Sofa LORETTO

1,449.00

Sofa MEDIOLAN LUX

2,049.00

Sofa TOLEDO

2,899.00

W naszym salonie meblowym MSC Meble posiadamy sofy do salonu, pokoju dziecięcego lub pokoju młodzieżowego, które są idealnym wyborem dla każdej osoby, która ceni sobie współczesny design połączony z komfortem i funkcjonalnością. Nowoczesne meble lub te utrzymane w tradycyjnym stylu mogą doskonale zaaranżować przestrzeń w Państwa salonie lub w pokoju dziennym. To tu spotyka się rodzina, aby wspólnie odpoczywać po całym dniu. W naszej firmie oferujemy szeroki wybór sof w atrakcyjnej cenie.

Posiadamy również sofy idealne do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Wiele z oferowanych u nas modeli posiada możliwość spania i pojemnik na pościel, co czyni je jeszcze bardziej praktycznymi. W pojemniku schowamy kołdrę, poszewki – wszystko to, co musielibyśmy schować w innym miejscu, gdyby nie wspomniany pojemnik umieszczony w sofie. Przy zakupie sof z funkcją spania możliwy jest również wybór szerokości spania, co czyni dodatkowy atut w naszej ofercie. Produkowane u nas sofy są nie tylko funkcjonalne, ale również komfortowe i wygodne. To, co warto zaznaczyć, to fakt, że charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, szeroki wybór tkanin obiciowych i elementów drewnianych, co daje ogromny wybór i możliwość dopasowania efektu finalnego do potrzeb klienta.

Zapraszamy serdecznie także do odwiedzenia naszego salonu w Swarzędzu pod Poznaniem, aby zapoznać się z naszą szeroką ofertą.